Pozycjonowanie i SEO

Pozycjonowanie Stron i SEO

Pozycjonowanie to działanie, którego celem jest podniesienie pozycji strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Jest to proces skomplikowany i długotrwały, niemniej z punktu widzenia inwestycyjnego bardzo opłacalny. Zapewnia możliwie najtańsze pozyskanie klienta zainteresowanego wyszukiwanym produktem lub usługą.

pozycjonowanie stron i SEO

Gdy internauta inicjuje wyszukiwanie w sieci, jedynym sposobem na uwidocznienie strony jest jej optymalizacja poprzez zastosowanie reguł wyszukiwarki. Twoja strona może być najpiękniejsza na świecie, bez pomocy profesjonalnych usług SEO z dużym prawdopodobieństwem pozostanie całkowicie niewidoczna.

Kazdą dobrze wypozycjonowaną stronę traktujemy bardzo poważnie bo jest to sukces naszej firmy jak i późniejszy sukces dla Państwa firmy.

Dominującą rolę wśród wyszukiwarek internetowych w Polsce pełni Google (ponad 97%), na drugim miejscu plasuje się Bing (około 1%), trzecią wyszukiwarką internetową jest Netsprint (około 1%), Źródło: Gemius Traffic.

Pozycjonując strony internetowe naszych Klientów dbamy, aby w każdej wyszukiwarce znajdowała się na wysokich pozycjach.
Pozycjonowanie jest stosunkowo szerokim zagadnieniem, w ramach którego można wyróżnić dwa podstawowe elementy:

W Geopolitan IT pozycjonowaniem stron internetowych zajmujemy się już od kilku dobrych lat z bardzo pozytywnymi rezultatami. Śledzimy na bieżąco wszelkie zmiany algorytmów wyszukiwarek, dostosowując swoje działania do aktualnych wymogów, dzięki czemu prowadzone przez nas pozycjonowanie jest całkowicie bezpieczne dla stron naszych klientów.

Skontaktuj się z nami! Chętnie podejmiemy się pozycjonowania Twojej strony internetowej, doradzimy najlepsze frazy i odpowiednią strategię pozycjonowania w korzystnym dla Ciebie modelu rozliczeniowym.

Zadzwoń