Grafika

Grafika komputerowa w Geopolitan IT Grudziądz

Wizytówki - Ulotki - Roll-up - Banery - Plakaty

Dobrze zaprojektowany logotyp to początek nowej marki. Następnie decyduje moment aby potencjalny klient wyrobił sobie pierwsze wrażenie, patrząc na projekty, ulotki, baneru lub strony internetowej. Wszystko zaczyna się w twojej głowie, resztę zostaw nam. Twój pomysł i nazwa, nasza oprawa graficzna i mamy idealne logo.

 

Wizytówki:

Treść wizytówki powinna być łatwa do ogarnięcia jednym rzutem oka. Z przyczyn praktycznych jej wymiary są nieduże tak abyś zawsze je miał w portfelu. Informacje niezbędne w jednym miejscu czyli : logo, imię i nazwisko, stanowisko, dane kontaktowe i adresowane. 

Wizytówki Grudziądz Geopolitan IT
Ulotki Grudziądz Geopolitan IT Grudziądz

Ulotki:

Potrzebujesz szybkiej reklamy, chcesz przyciągnąć uwagę, wprowadzić nowe usługi lub produkty, chcesz przypomnieć o swoim firmie, projekcie. Ulotka reklamowa, promocyjna to idealne rozwiązanie aby dotrzeć do  potencjalnego klienta.

Roll-up:

Jest to bardzo wygodna mobilna forma reklamy. Jest lekki, przez co z łatwością można go przewozić i przenosić. Chcesz przyciągnąć uwagę, zareklamować usługi lub produkty roll up sprawdzi się najlepiej. 

Banery: 

Potrzebujesz reklamy nowo otwartej siedziby,  chcesz przypomnieć o swoim firmie a nawet potrzebujesz przejściowego szyldu. Baner idealnie się sprawdzi w takiej reklamie.

Plakaty:

Chcesz w tani sposób poinformować o ważnym wydarzeniu kulturalnym, przypomnieć o atrakcyjnej promocji. Dostarcz nam niezbędne informacje, a my przygotujemy idealny projekt. 

 

Wycenę wykonujemy indywidualnie pod każdego klienta. Zapytania o wycenę prosimy kierować na maila. 

error: Content is protected !!